Televizor Horizon 32HL6330H/B, LED, 81cm, HD, Smart TV, Netflix, Youtube, negru
cu TVA
Cantitate
Cod produs: 32HL6330H/B
Cod intern: 3115
Marca: Horizon
not_interested Stoc epuizat
Credit module tbi bank 3.4.2
146.02 Lei x 4 rate
Expedieri paletizate(peste 50kg)
  • Plata cu cardul sau numerar.
  • Livrare rapidă în toată România.
  • 14 zile timp de retur.
Distribuie acest produs
LED TV HORIZON SMART 32HL6330H/B, 32" D-LED, HD Ready (720p), Digital TV-Tuner DVB-S2/T2/C, CME 200Hz, HOS 3.0 SmartTV-UI (WiFi built-in) +Netflix +AmazonAlexa +Youtube, 1xLAN (RJ45), Wireless Display, DLNA 1.5, Contrast 4000:1, 300 cd/m2, 1xCI+, 2xHDMI (v1.4), 1xUSB, 1xD-Sub (15-PIN), USB Player (AVI, MKV, H.265/HEVC, JPEG), Dolby Audio (DAP) +DTS, Hotel TV Mode (Passive), VESA 200 x 100 mm|M4, Double Neck-Foot Stand, Very Narrow Design (12mm), BLACK
Horizon
Fisa tehnica Televizor Horizon 32HL6330H/B, LED, 81cm, HD, Smart TV, Netflix, Youtube, negru
Garantie
36
Segment
Consumer
Sistem de operare tv
Linux
Tip display tv
Plat
Hdr
Da
Ambilight
Nu
Vesa tv
Usb tv
1
Diagonala tv
81 - 110 cm
Tv-design
Slim
Wifi
Yes
Tech-3d
No
Tv-screen-size
32"-|-81-cm