• Disponibil in showroom
  • PROMOTIE
Switch 8porturi 10/100/1000Mbps RJ45, 1 port SFP,management, Solargate Solargate - 1

Switch Solargate, 8x RJ45, 1 x SFP, 1 x RS232 console, 10/100/1000Mbps

310,00 lei
cu TVA
Cantitate


Cod produs: SOLARGATE-SG2008F
Marca: Solargate

Produs disponibil pentru livrare in locker.

Plata cu cardul sau numerar.

Livrare rapida in toata Romania

14 zile timp de retur

Technical specification:

Standards and protocols IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3ad, 802.3x, 802.1d, 802.1s,802.1w, 802.1q, 802.1p, 802.1x, SNMP
Ports 8 x 10/100/1000M RJ45 with (Auto MDI/MDIX)
1 Gigabit SFP port
1 RS232 console port
Network media types 10BASE-T: UTP cat. 3, 4, 5 (max 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (max 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP cat. 5, 5e (max 100m)
1000BASE-X: MMF, SMF
Transmission 10Mbps:14880pps
100Mbps:148800pps
1000Mbps:1488000pps
Backplane 16Gbps
MAC table 8K
LED's Each port: Transmission, speed
Power
Dimensions 230mm x 148mm x 40mm, rack 11" case
Environment Working temperature: 0°C~40°C (32°F~104°F)
Storage temperature: -40°C~70°C (-40°F~158°F)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~95% non-condensing
Power Supply 100-240VAC, 50/60Hz

Solargate
SOLARGATE-SG2008F
1 Obiect

Switch Solargate, 8x RJ45, 1 x SFP, 1 x RS232 console, 10/100/1000Mbps - Caracteristici


Tik.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor produsului Switch Solargate, 8x RJ45, 1 x SFP, 1 x RS232 console, 10/100/1000Mbps . Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare.

Tik.ro nu isi asuma raspunderea pentru eventualele erori de pret, imagine, stoc, descriere, parametrii tehnici sau orice alt tip de documentatie. Aceste erori nu obliga Tik.ro la nicio actiune. Preturile informatiile si disponibilitatea produselor comercializate de catre Tik.ro pot suferi modificari, de asemenea, Tik.ro isi rezerva dreptul de a corecta eventuale omisiuni sau erori in afisare care pot surveni in urma unor greseli de dactilografiere, lipsa de acuratete sau erori ale produselor software, fara a anunta in prealabil. Toate promotiile prezente in site sunt valabile în limita stocului.

Tik.ro detine toate drepturile de autor pentru toate informatiile sau fisierele prezente in acest site, inclusiv asupra descrierii produselor sau a imaginilor. Copierea, partajarea, stocarea sau utilizarea in scop comercial al acestora fara acordul scris al Tik.ro, este strict interzisa, orice incalcare a acestei restrictii va intra sub incidenta legilor de protectie a drepturilor de autor sau a proprietatii intelectuale. Modificarea oricarei informatii sau fisier, din acest site este interzisa sub orice forma atat pentru uz comercial cat si pentru uz privat, incalcarea acestei restrictii va intra sub incidenta legislatiei in vigoare.

Switch Solargate, 8x RJ45, 1 x SFP, 1 x RS232 console, 10/100/1000Mbps - Produse verificate de Tik.ro