Powerbank / Jump starter Lokithor JA301, 2000A, compresor 10-150 PSI

773,30 lei
cu TVA
Cantitate


Cod produs: i-028595
Cod intern: 287360
Marca: Lokithor
not_interested Stoc epuizat


Credit module tbi bank 3.4.2

203.75 Lei x 4 rate

B2B
Cumperi pentru firmă?
Activează contul B2B TiK.ro și primești acces la prețuri speciale, oferte personalizate și termen de plată.
Creează cont B2B
Pentru firme, revânzători și proiecte.
Expedieri paletizate(peste 50kg)
Expeditiile de utilaje grele(peste 50kg) sau voluminoase se vor face doar cu plata in avans, iar pentru restul produselor raman dispobile toate metodele de plata.
  • Plata cu cardul sau numerar.
  • Livrare rapidă în toată România.
  • 14 zile timp de retur.
Distribuie acest produs
Powerbank/jump starter Lokithor JA301 Produsul Lokithor este un dispozitiv practic și multifuncțional pe care cu siguranță îl veți găsi util. Jump starter-ul se remarcă prin compatibilitatea sa largă, astfel încât va funcționa nu numai pentru mașina dvs., ci și pentru barca dvs., mașina de tuns iarba, RV, SUV, etc. O serie de caracteristici de siguranță garantează utilizarea în siguranță, iar funcția powerbank vă va permite să vă încărcați, de exemplu, telefonul sau tableta. JA301 servește și ca lanternă pentru a facilita vizibilitatea după lăsarea întunericului. Fiabil Dispozitivul de pornire rapidă detectează presiunea în anvelope, încarcă bateria și, de asemenea, poate comuta între unitățile BAR/PSI. Precizia presiunii detectate este de ±2 PSI. Cu toate acestea, presiunea maximă ajunge la 150 PSI. JA301 este echipat cu 3 tipuri de ace de umflare, permițându-vă să completați aerul din anvelopele mașinilor, bicicletelor, caiacurilor, mingilor etc. Compatibilitate largă Powerbank-ul este echipat cu un curent de pornire de 2000A, astfel încât vă va porni vehiculul în 1-3 secunde. Este potrivit pentru motoare pe benzină de până la 8 litri și motoare diesel de până la 6 litri. Unitatea va funcționa bine pentru vehicule precum o mașină, motocicletă, barcă, RV, ATV, mașină de tuns iarba și multe altele. În plus, JA301 poate funcționa în modul standby timp de până la 180 de zile și consumă o cantitate mică de energie. Siguranță pentru vehiculul dvs. Produsul marca Lokithor detectează tensiunea bateriei în timp real și vă va informa dacă este întâlnită o eroare. De asemenea, dispozitivul are o serie de protecții, de exemplu, împotriva scurtcircuitului, supratensiunii și supraîncălzirii, astfel încât să îl puteți utiliza în siguranță. Multifuncțional Dispozitivul nu acționează doar ca un starter, ci este potrivit și ca lanternă și powerbank, cu care vă puteți încărca telefonul, tableta și alte dispozitive cu un port USB. Produsul suportă încărcare rapidă USB 3.0, în timp ce lanterna LED are 3 moduri: lumină împrăștiată, stroboscop și SOS. Conținutul pachetului: Jump starter JA301 Cleme x2 Adaptor Cablu USB-C Geantă de depozitare Producător Lokithor Model JA301 Capacitatea bateriei 74Wh Tensiune de pornire 12V Curent de pornire 1000A Curent de vârf 2000A Presiune 10~150 PSI Precizia senzorului ±2 PSI Port de intrare USB-C 5V/3A, 9V/2A Port de ieșire USB-A 5V/3A, 9V/2A Polaritate roșu (+), negru (-) Temperatura de încărcare 0°C - 45°C Temperatura de funcționare/stocare -20°C - 50°C Durata de viață a bateriei >1000 cicluri Timp de încărcare 4 - 7,5 ore Număr de lumeni (lanternă) 300 lm Dimensiuni 249 x 142 x 103mm Greutate 1,77 kg

Lokithor

Powerbank / Jump starter Lokithor JA301, 2000A, compresor 10-150 PSI - Caracteristici


Tik.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor produsului Powerbank / Jump starter Lokithor JA301, 2000A, compresor 10-150 PSI . Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare.

Tik.ro nu isi asuma raspunderea pentru eventualele erori de pret, imagine, stoc, descriere, parametrii tehnici sau orice alt tip de documentatie. Aceste erori nu obliga Tik.ro la nicio actiune. Preturile informatiile si disponibilitatea produselor comercializate de catre Tik.ro pot suferi modificari, de asemenea, Tik.ro isi rezerva dreptul de a corecta eventuale omisiuni sau erori in afisare care pot surveni in urma unor greseli de dactilografiere, lipsa de acuratete sau erori ale produselor software, fara a anunta in prealabil. Toate promotiile prezente in site sunt valabile în limita stocului.

Tik.ro detine drepturile de autor pentru toate informatiile sau fisierele prezente in acest site, inclusiv asupra descrierii produselor sau a imaginilor. Copierea, partajarea, stocarea sau utilizarea in scop comercial al acestora fara acordul scris al Tik.ro, este strict interzisa, orice incalcare a acestei restrictii va intra sub incidenta legilor de protectie a drepturilor de autor sau a proprietatii intelectuale. Modificarea oricarei informatii sau fisier, din acest site este interzisa sub orice forma atat pentru uz comercial cat si pentru uz privat, incalcarea acestei restrictii va intra sub incidenta legislatiei in vigoare.

In cazul produselor cu imagini, descrieri si/sau caracteristici furnizate de catre partenerii nostri prin importuri automatizate, drepturile de autor le apartin acestora.

Categorii asociate: New

Powerbank / Jump starter Lokithor JA301, 2000A, compresor 10-150 PSI - Produse verificate de Tik.ro