LG 27UL650-W LED display 68,6 cm (27") 3840 x 2160 Pixel 4K Ultra HD Argint
LG 27UL650-W, 68,6 cm (27"), 3840 x 2160 Pixel, 4K Ultra HD, LED, 5 ms, Argint
cu TVA
Cantitate
Cod produs: 27UL650-W
Cod intern: 21816
Marca: Lg
not_interested Stoc epuizat
Credit module tbi bank 3.4.2
44.45 Lei x 4 rate
Expedieri paletizate(peste 50kg)
  • Plata cu cardul sau numerar.
  • Livrare rapidă în toată România.
  • 14 zile timp de retur.
Distribuie acest produs
LG 27UL650-W. Diagonala afișajului: 68,6 cm (27"), Rezoluţie de afişare: 3840 x 2160 Pixel, Tip HD: 4K Ultra HD, Tehnologie de afișare: LED, Suprafață de afișare: Mată, Timp de răspuns: 5 ms, Raport de aspect nativ: 16:9, Unghiul de vizionare, orizontal: 178°, Unghiul de vizionare, vertical: 178°. Montaj VESA, Ajustare a înălţimii. Culoarea produsului: Argint
Lg
Fisa tehnica LG 27UL650-W LED display 68,6 cm (27") 3840 x 2160 Pixel 4K Ultra HD Argint
Garantie
36
Hdmi
2 (hdmi (type a))
Produse returnabile aflate in garantie
Yes
Criterii de validare a garantiei
Serial number
Greutatea bruta a pachetului
9 kg
Greutatea neta a pachetului
6.5 kg
Bucati in pachet
1
Greutatea bruta a cutiei
9 kg
Retail packaging net weight carton
2 kg
Retail packaging net weight plastic
0.5 kg
Pachete (colete) in cutie
1
Adancime
612.14 mm
Inaltime
45.72 mm
Latime
365.76 mm
Greutate nominala
4.58 kg
Termen de garantie
36 month(s)
Tensiunea de intrare maxima
240 v
Tensiunea de intrare minima
100 v
Display features
Hdcp ready , srgb , uhd , amd freesync technology , hdr
Dispozitiv alimentare
Power supply
Power device location
External
Posibilitatea de montare
Monitor
Displayport
Headphones
1 (3.5-mm minijack)
Accesorii incluse
Stand, quick start guide
Diagonal length
27"
Display type
Lcd
Tehnologia afisajului
Tft active matrix
Maximum resolution
3840x2160
Rata video de reimprospatare maxima
60 hz
Image aspect ratio
16:9
Type of matrix
Ips
Viewable display diagonal length
27"
Tipul de baleiaj
Dot pitch
Latimea baleiajului
0.1557 mm
Frecventa de intrare maxima
60 hz
Frecventa de intrare minima
50 hz
Consum operational
43 w
Color support
1.07b
Stralucire
350 cd/m^2
Contrast imagine
Image max. h-view angle
178 grade
Image max. v-view angle
178 grade
Response time
5 ms
Ergonomic features
Tilt, height adjustable, pivot
Consum in stand by / sleep
0.5 w
Flat display mounting interface
100mm
Tratamentul ecranului
Anti-glare, hard coating 3h
Tip hd
4K Ultra HD
Culoarea produsului
Argint
Diagonala afișajului
68,6 cm (27")
Rezoluţie de afişare
3840 x 2160 Pixel
Montaj VESA
Da
Rația de contrast (tipică)
1000:1
Raport de aspect nativ
16:9
Difuzoare încorporate
Nu
Poziționare pe piață
Gaming
Consum de energie (în aşteptare)
0,5 W
Tehnologie de afișare
LED
Formă ecran
Plat
Clasă eficiență energetică (SDR)
G
Clasă eficiență energetică (HDR)
G
Consum energetic (SDR) la 1000 de ore
27 kWh
Consum energetic (HDR) la 1000 de ore
37 kWh
Tip panou
IPS
Rată maximă de reîmprospătare
60 Hz
Numărul de culori ale afișajului
1.073 miliarde de culori
AMD FreeSync
Da
Ieșire căști
Ajustare a înălţimii
LG 27UL650-W LED display 68,6 cm (27") 3840 x 2160 Pixel 4K Ultra HD Argint - Caracteristici
Tik.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor produsului LG 27UL650-W LED display 68,6 cm (27") 3840 x 2160 Pixel 4K Ultra HD Argint . Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare.
LG 27UL650-W LED display 68,6 cm (27") 3840 x 2160 Pixel 4K Ultra HD Argint - Produse verificate de Tik.ro