Switch 8porturi 10/100/1000Mbps RJ45, 1 port SFP,management, Solargate

369,25 lei
cu TVA
Cantitate


Cod produs: SOLARGATE-SG2008F-TKM
Marca: Solargate
In stoc: 1 Obiect

Stocuri si preturi actualizate in timp real

Livrare rapida in toata Romania

Retur gratuit in 14 zile

Technical specification:

Standards and protocols IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3ad, 802.3x, 802.1d, 802.1s,802.1w, 802.1q, 802.1p, 802.1x, SNMP
Ports 8 x 10/100/1000M RJ45 with (Auto MDI/MDIX)
1 Gigabit SFP port
1 RS232 console port
Network media types 10BASE-T: UTP cat. 3, 4, 5 (max 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (max 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP cat. 5, 5e (max 100m)
1000BASE-X: MMF, SMF
Transmission 10Mbps:14880pps
100Mbps:148800pps
1000Mbps:1488000pps
Backplane 16Gbps
MAC table 8K
LED's Each port: Transmission, speed
Power
Dimensions 230mm x 148mm x 40mm, rack 11" case
Environment Working temperature: 0°C~40°C (32°F~104°F)
Storage temperature: -40°C~70°C (-40°F~158°F)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~95% non-condensing
Power Supply 100-240VAC, 50/60Hz

Solargate
SOLARGATE-SG2008F-TKM
1 Obiect


Tik.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor produsului Switch 8porturi 10/100/1000Mbps RJ45, 1 port SFP,management, Solargate . Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului.

Categorii asociate: Switch-uri